images/stories/header/p_0001.jpg
images/stories/header/p_0002.jpg
images/stories/header/p_0003.jpg
images/stories/header/p_0004.jpg
images/stories/header/p_0005.jpg
images/stories/header/p_0006.jpg
images/stories/header/p_0007.jpg
images/stories/header/p_0008.jpg
images/stories/header/p_0009.jpg
images/stories/header/p_0010.jpg
images/stories/header/p_0011.jpg
images/stories/header/p_0012.jpg

fejlec

 

nagycsalados_logo

2013 áprilisában újraindult az egyesület azzal a céllal, hogy segítse és egy közösségen belül összefogja a családokat, nagycsaládokat. A családsegítőben van a székhelyünk, jó kapcsolatban vagyunk, segítjük egymás munkáját. Önkormányzatunkkal közös együttműködésben vagyunk. Jelenleg 35 tagcsaládunk van. Indulásunk óta számos lehetőséget, adományosztásokat és kulturális programokat biztosítottunk a település lakosainak. Pályázat útján fejlődik egyesületünk, amiből a település minden tagja ingyenesen részesül. 2014-óta önkéntes munkaadók is vagyunk. Egyesületünk a Magyar Vöröskereszt Szarvas területi szervezetével is kiemelkedő munkakapcsolatban van. Az Élelmiszerbankkal 2016-ban kötöttünk szerződést, azóta folyamatos az együttműködés, amihez szállítási segítséget önkormányzatunktól kapunk. Településünkön 220 rászorult családnak tudunk ezáltal segíteni. 

 

 

Alapszabály